ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Новости
Виноробне підприємство SHABO посилили карантинні обмеження для відвідувачів Центр культури вина.
ЕСА 19 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я – Офіційні дані Одеської міської ради про роботу пунктів масової вакцинації від COVID-19 в Одесі.
Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький провів апаратну нараду, присвячену результатам діяльності комунальних підприємств регіону.
Офіційні дані Одеської міської ради про захворюваність інфекційними хворобам в Одесі за минулий тиждень.
Голова Одеської обласної ради Григорій Діденко підписав розпорядження про план підготовки до пленарного засідання дев’ятої сесії обласної ради VIII скликання.
Прогноз погоди по Одесі та області на 20-24 жовтня від Гідрометцентру Чорного та Азовського морів.
У ряді одеських будинків 19 жовтня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
ЕСА, 19 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я – Одеські волонтери з благодійного фонду «Корпорація монстрів» повідомляють про серйозне погіршення ситуації із захворюваністю і важкими випадками COVID-19 в Одеській області і закликають всіх вакцинуватися.
ЕСА, 19 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я – Правоохоронці попередили незаконне переправлення в Україну з-за кордону партії ювелірних виробів через аеропорту «Одеса».
Офіційні дані Одеської міської ради про захворюваність COVID-19 в Одесі станом на сьогоднішній ранок.
ЕСА, 19 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я – В Міжнародному аеропорту «Одеса» зустріли презентаційний рейс Bees Airline-Ukrainian low cost з Києва та розповіли на прес-конференції про нову льотну програму авіакомпанії з Перлини біля моря.
ЕСА, 19 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я – У Міністерстві охорони здоров'я розповіли про ситуацію з поширенням COVID-19 в Україні та заходи щодо боротьби з ним.
ЕСА, 19 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я – Повідомлено про підозру колишньому лісничому одного з лісництв Одеської області за фактом зловживання службовим становищем та незаконної порубки лісу, що спричинило тяжкі наслідки.
ЕСА, 19 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я – Комунальне підприємство «Сервісний центр» повідомляє про призупинку роботи одного з бюветних комплексів в Приморському районі Одеси.
20 жовтня, в зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт, в ряді одеських будинків відключать електричну енергію.
Одеська обласна державна адміністрація опублікувала довідку про захворюваність COVID-19 по районах.
У ряді одеських будинків 19 жовтня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Курси обміну валют, встановлені банками на ранок 19 жовтня, а також актуальні курси обміну на одеській «книжці» і «7 кілометрі».
ЕСА, 19 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я – Стартували комплексні роботи з нанесення розмітки смуги руху для велосипедистів за технологією «холодний пластик» на вулиці Львівській у Київському районі Одеси.
Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький взяв участь у засіданні колегії Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 ...
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
БИТВИ ЗАБУТОЇ ВІЙНИ. НАВІЩО КИТАЮ ЗНАДОБИЛОСЯ ЗГАДУВАТИ ПРО ПЕРЕМОГИ 70-РІЧНОЇ ДАВНОСТІ
Не тільки Росія активно використовує мову кіно для державної пропаганди

В Одесі з'явилася скульптура #Лелеченьки
15 жовтня в Одесі в дендропарку Перемоги відбулося відкриття скульптури #Лелеченьки – колаборації ДТЕК Одеські електричні мережі та сучасного українського художника Леся Панчишина.© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.035