ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Одеса

Як розподіляється доступна електроенергія між всіма споживачами Одещини, – пояснює ДТЕК Одеські електромережі

Як розподіляється доступна електроенергія між всіма споживачами Одещини

Коли в енергосистемі фіксується дефіцит електроенергії, НЕК «Укренерго», знаючи рівень енергоспоживання країни, розподіляє наявний обсяг електроенергії між усіма операторами системи розподілу по регіонах. У свою чергу ОСР справедливо та рівномірно перерозподіляє доступну електроенергію споживачам по черзі. Для цього ДТЕК Одеські електромережі складає графіки стабілізаційних відключень, де враховуються всі клієнти області. // докладніше

Одеса

Останні новини

Огляди

Оккупация Крыма, боевые действия на Востоке Украины, ухудшение отношений с Россией, которая была традиционным рынком сбыта продукции для многих украинских производителей, существенно изменили экономическую ситуацию в стране в целом и на Юге Украины. // докладніше

Прес-релізи

Українські бізнеси не відмовляються від російського софту: понад 8000 веб-сайтів використовують ПЗ ворога
11:14 19.06.2024
Таку цифру оприлюднила Даніелла Шихабутдінова, СОО компанії Weblium — українського конструктора сайтів, під час свого виступу на конференції “Своє IT”, що днями відбулась в київському Мистецькому арсеналі.
Безкоштовна доставка їжі в Одесі — переваги та особливості
21:28 12.06.2024
Служба доставки готової їжі “Каппі” завоювала серця одеситів своєю безкоштовною доставкою, пропонуючи не лише смачні та різноманітні страви, але й турботу про своїх клієнтів. Основна причина, чому буде від Каппі https://cappi.ua/odesa безкоштовна доставка їжі в Одесі, полягає в прагненні зробити свої послуги доступнішими та зручнішими для широкого кола споживачів.
Які фільтри для води під мийку найкращі: Вибираємо оптимальний варіант для вашого дому
11:35 10.06.2024
Чиста і безпечна вода — основа здоров'я кожної сім'ї. Одним із найзручніших способів забезпечити себе якісною водою є встановлення фільтра під мийку. Вибір правильного фільтра важливий для ефективного очищення води від різних забруднювачів. У цій статті ми розглянемо, які фільтри для води під мийку є найкращими, та чому варто звернути увагу на фільтри з зворотним осмосом і ультрафільтраційною мембраною.
Искусство выбора: Граненый стакан или фарфоровая посуду?
17:59 07.06.2024
Каждая деталь на нашей кухне имеет значение. Даже такие, казалось бы, простые предметы, как стаканы и тарелки, могут добавить уют и стиль в повседневную жизнь. Если вы хотите добавить немного винтажной атмосферы, можно купить граненые стаканы.
Як обміняти USDT на гривні з карткою Монобанку: конвертація стейблкоіна в Україні
17:44 07.06.2024
З ростом популярності криптовалют та стейблкоінів, зокрема USDT (Tether), українські користувачі активно шукають зручні та надійні способи обміну цифрових активів на національну валюту. Одним із найпростіших та найшвидших методів конвертації USDT в гривні є використання картки Монобанку.
Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

В Україні з'явилася дитяча книга про дихання “Фух і Дмуха”, що вчить дбати про власний емоційний стан
Книжка допомагає дітям від 6 років та їхнім батькам опановувати дієві дихальні вправи, які відіграють важливу роль у формуванні фізичного та ментального здоров'я. Історія про “Фух і Дмуха” написана Яриною Завадович спільно з дитячою психологинею Наталією Пашко за ініціативи бренду Kite. Ілюстрації до книги розробив митець і графічний дизайнер Олесь Дерега. Книга вийшла у молодому українському видавництві Onde Publishing.

Новини англійською

Анонси:
20.06 17:00
21.06 18:00
22.06 17:00
23.06 12:00
23.06 17:00
 
Моніторинги ЗМІ:
Вечерняя Одесса
Щороку влітку Одеська національна наукова бібліотека стає центром великого свята книги. Три дні наприкінці минулого тижня тут, на вулиці Пастера, було людно, цікаво, пізнавально, весело — додайте свої враження, а вони точно були.
Вечерняя Одесса
Об этом сообщил глава Одесской областной военной администрации Олег Кипер.
Вечерняя Одесса
В Берлине прошла конференция по восстановлению Украины — Ukraine Recovery Conference. В ней принимал участие глава нашего государства Владимир Зеленский.
Вечерняя Одесса
В минувшую субботу в Одессе впервые прошел открытый турнир по баскетболу на колясках среди ветеранов «Кубок Черного моря». Хозяином площадки была команда «Одесса-баскет». Гостями — ребята из двух столичных команд «Киевские львы» и «Титановые».
Вечерняя Одесса
Неделю назад работники средств массовой информации отмечали свой профессиональный праздник. Что сказать — подарков мы, журналисты, работающие в печатной прессе, особо не ждали. Да и не в них дело. Главный подарок — это проявление внимания и демонстрация уважения к профессии журналиста, что позволяет получить ответ на главный вопрос любого человека, который трудится в медийной сфере: а насколько востребована наша работа? То, что мы делаем, — вообще-то кому-то нужно? Обычным людям, гражданскому обществу, государству?
Останні новини:
11:51 20.06.2024
11:43 20.06.2024
10:54 20.06.2024
10:01 20.06.2024
09:44 20.06.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.047