ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Новини / Житлово-комунальне господарство
У ряді одеських будинків 17 квітня буде відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
У ряді одеських будинків 16 квітня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
У ряді одеських будинків 15 квітня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
15 квітня, у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт, в ряді одеських будинків буде відключено електричну енергію.
У ряді одеських будинків в ніч на 16 квітня буде відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
У ряді одеських будинків 12 квітня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
12 квітня, у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт, в ряді одеських будинків буде відключено електричну енергію.
У ряді одеських будинків 11 квітня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
11 квітня, у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт, в ряді одеських будинків буде відключено електричну енергію.
У ряді одеських будинків 10 квітня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
9 квітня, у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт, в ряді одеських будинків буде відключено електричну енергію.
У ряді одеських будинків 10 квітня буде відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
У ряді одеських будинків 9 квітня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
9 квітня, у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт, в ряді одеських будинків буде відключено електричну енергію.
У ряді одеських будинків 8 квітня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
У ряді одеських будинків 5 квітня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
5 квітня, у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт, в ряді одеських будинків буде відключено електричну енергію.
У ряді одеських будинків 5 квітня буде відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
«Інфоксводоканал» нагадує мешканцям Одеси про необхідність передачі показників лічильників води з 01 по 04 число.
У ряді одеських будинків 4 квітня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 ...
Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розказав про заходи, що покращать стан українського IT-сектору
Втрати контрактів та складнощі із залученням іноземних інвестицій — це ті виклики, з якими сьогодні найчастіше стикаються українські IT-компанії. На цьому наголошує Сергій Токарєв — IT-інвестор та бізнесмен, співзасновник інвестиційної групи Roosh. На його думку, становище вітчизняного сектору може покращити активний міжнародний іміджбілдинг.

«Все, що ми пам'ятаємо, – неправда»
Презентація 8-го видання проєкту «Стара Одеса у фотографіях» зібрала повний зал в Одеській національній науковій бібліотеці© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012