ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Новини / Міжнародні відносини
Виступ Президента України Володимира Зеленського на засіданні уряду Великої Британії 19 липня 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського в межах ІV саміту Європейської політичної спільноти 18 липня 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського під час зустрічі Національної асоціації губернаторів США 12 липня 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського в Президентському фонді та Інституті Рональда Рейгана 9 липня 2024 року.
Заява Президента України Володимира Зеленського під час зустрічі з представниками ЗМІ за підсумками Глобального саміту миру 16 червня 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського на першому пленарному засіданні Глобального саміту миру 15 червня 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського на саміті «Групи семи» 13 червня 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського в парламенті Федеративної Республіки Німеччина від 11 червня 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського на Ukraine Recovery Conference 2024 від 11 червня 2024 року.
Генеральний прокурор України Андрій Костін та керівниця розслідуваннями міжнародних злочинів, вчинених в Україні, від Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду Бренда Голліс побували в Одеській області.
Виступ Президента України Володимира Зеленського перед Національними зборами Франції 7 червня 2024 року.
Виступ Президента України Володимира Зеленського під час пленарної сесії «Переосмислення рішень для підтримання глобального миру та регіональної стабільності» у Сінгапурі 2 червня 2024 року.
Міністр оборони України разом з командувачем ВМС ЗС України провели в Одесі зустріч з Федеральним міністром оборони ФРН.
Одеська дитяча клінічна лікарня №3 отримала грошову допомогу від спільноти міста-побратима Йокогама (Японія).
Виступ Президента України Володимира Зеленського на саміті Ініціативи трьох морів 11 квітня 2024 року.
11 квітня 2024 року Одеський міський голова Геннадій Труханов зустрівся з французькою делегацією на чолі з Послом у справах Східного партнерства та Чорного моря паном Мікаелєм Ру.
Уряд Японії передав водогосподарським організаціям Одеської області техніку для реконструкції меліоративних систем.
Медична галузь Одеської область отримала гуманітарну допомогу з Нідерландів.
У порту Одеси Одесі Президент України Володимир Зеленський та голова уряду Греції Кіріакос Міцотакіс ознайомилися з функціонуванням «зернового коридору».
В Одесі Президент України Володимир Зеленський та голова уряду Греції Кіріакос Міцотакіс вшанували пам’ять загиблих унаслідок влучання російського дрона в житловий будинок.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 ...
Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Прогнозованість та історії успіху: Сергій Токарєв про те, як розвивати tech-індустрію України
Аби розвивати український технологічний сектор та залучати іноземні інвестиції, необхідно показувати світові прогнозованість. У цьому переконаний Сергій Токарєв tech-бізнесмен та співзасновник інвестиційної групи Roosh, яка розвиває та масштабує технологічні бізнеси у всьому світі.

Вистава Одеського музично-драматичного театру ім. В Василька у шортлісті 6-ого Фестивалю-Премії «ГРА»
Ще один етап 6-го Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» успішно пройдено: експерти наживо переглянули вистави лонгліста, провели голосування і сформували шортліст. Тож Національна спілка театральних діячів України (НСТДУ), яка є засновницею та організаторкою Фестивалю-Премії, оприлюднила список вистав, які пройшли до ФІНАЛУ. У списку у номінації «За найкращу камерну виставу» постановка Олександра Самусенка «1900-й. Легенда про піаніста» Одеського академічного музично-драматичного театру імені В. Василька.© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.401