ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Новости / Вооруженные силы
В Інституті Військово-Морських Сил відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція ”Воєнно-історична робота в Військово-Морських Силах ЗС України. Сучасний стан та перспективи“.
Сьогодні, 23 листопада, на борту судна «Ocean Grand» з міста Балтимор (штат Меріленд, США) до України прибули два катери типу «Island», які отримали назви «Фастів» та «Суми».
Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький провів селекторну нараду, на якій обговорили питання територіальної оборони.
Військовослужбовці Військово-Морських Сил Збройних Сил України пройшли стажування на корветі Турецької Республіки типу “ADA MILGEM”.
Учасники зустрічі Міжпарламентської Ради Україна-НАТО, під час візиту до місця базування ВМС, вшанували пам'ять військовослужбовців українського флоту які загинули, захищаючи Україну.
На одному з полігонів Одеської області тривають державні випробування модернізованої української ракетної системи залпового вогню «Вільха-М».
З метою примушення терористичних формувань до припинення вогню у районі проведення Операції Об’єднаних сил було вперше застосовано беспілотник “Байрактар”.
Сьогодні, 26 жовтня, в Одесі, розпочалися заходи Міжпарламентської Ради Україна-НАТО (UNIC).
У американському місті Балтимор завершився курс додаткової підготовки українського п’ятого екіпажу патрульних катерів типу Island.
Корабель Військово-Морських Сил Збройних Сил України, який під час виконання завдань за призначенням зазнав лиха в акваторії Чорного моря повернувся до Одеси в пункт постійної дислокації.
Вчора, 13 жовтня, до Військово-Морських Сил Збройних Сил України з візитом прибула делегація Морських Сил Збройних Сил Румунії.
Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький взяв участь у святкових заходах, що пройшли в Південному оперативному командуванні, напередодні Дня захисників та захисниць України.
Экипаж пятого украинского патрульного катера типа «Айленд», который продолжает обучение в Соединенных Штатах Америки, приступил к практическим занятиям.
Курсанты Института Военно-Морских Сил приняли участие в состоявшемся в Киеве военном забега под эгидой Главнокомандующего Вооруженных Сил Украины.
Курсанты Института Военно-Морских Сил Вооруженных Сил Украины присоединились к приведению в порядок территории казацкого кладбища в Одессе.
В Одессе состоялась встреча командующего Военно-Морских Сил Вооруженных Сил Украины с атташе по вопросам обороны при посольстве Королевства Дания в Украине.
В пятницу, 1 октября, в акватории реки Дунай завершились украинско-румынские учения «Риверайн—2021», передаёт корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».
Сегодня, 30 сентября, в Киеве спустили на воду очередной малый бронированный артиллерийский катер для Военно-Морских Сил Вооруженных Сил Украины.
На территории Военно-морской базы «Юг» в Практической гавани в Одессе началась апробация скоростных катеров, которые ранее были переданы Военно-Морским Силам Вооруженных Сил Украины в рамках американской материально-технической помощи.
Участники двусторонних украинского-румынских маневров «Риверайн-2021» отработали ряд тактических эпизодов, наиболее динамичным из которых стала высадка десанта на берег Дуная.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 ...
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ТРЕТІ ВИБОРИ ДО ПАРЛАМЕНТУ — ПРО ПЕРІОД ПОЛІТИЧНОЇ ТУРБУЛЕНТНОСТІ У БОЛГАРІЇ
Про підсумки президентських виборів у Болгарії та результати третіх виборів до Парламенту Болгарії за 2021 рік

Українська мова у просторі національної культури: нові видання з мовознавства в Одеській національній науковій бібліотеці
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці з 5 по 12 листопада проходить Тиждень мови, під час якого відбувається низка заходів: відкриття книжкової виставки «Мови велич і краса», on-line лекція мовознавця й мистецтвознавця Володимира Островського «Барокові наголоси в українській мові», а 9 листопада у головному читальному залі – Всеукраїнський диктант національної єдності.© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.156