ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Новини
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Новини
Новини
Патрульні поліцейські Одеської області затримали підозрюваних у шпигунстві, один з яких знімав наслідки російських терористичних ракетних ударів.
Одеська фармакологічна компанія ІнтерХім привітала партнерів та друзів з Різдвом та Новим роком.
В Одесі відбулося баскетбольне свято в рамках проєкту Національного олімпійського комітету України.
Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне Антикорупційне бюро України скерували до суду справу стосовно депутата Одеської обласної ради, підозрюваного у одержанні 120 тис. гривень неправомірної вигоди.
Комендантська година у новорічну ніч в Україні не скасовується і триватиме в Одеській області з 23:00 до 5:00.
Українськими ювенальними прокурорами розпочато кримінальні провадження за фактами варварських обстрілів житлових будинків та інших злочинів російських окупантів, внаслідок яких вже загинуло щонайменше 450 дітей.
Речник Оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук розвіює брехню президента російських агресорів путіна щодо використання портів Великої Одеси для експорту українського продовольства виключно в європейські країни.
Курси обміну валют, встановлені банками на ранок 30 грудня, а також актуальні курси обміну на одеській «книжці» і «7 кілометрі».
Правоохоронці встановлюють обставини трагічної дорожньо-транспортної пригоди на трасі Одеса-Рені.
Оголошена співробітниками Служби безпеки України у розшук чиновниця-колаборантка з Херсона сама прийшла «з повинною» до правоохоронців.
Одесити оновили укриття свого найвідомішого пам'ятника – Дюку де Рішельє.
Голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич повідомив про обстановку в регіоні.
Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.
Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив про обстановку в регіоні.
Зведення Міністерства оборони України про бойові втрати російських окупантів внаслідок агресії проти нашої країни.
Речник Оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук повідомив про обстановку в регіоні.
Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію станом на 06:00 від 30 грудня 2022 року.
Вечірнє звернення Президента України Володимира Зеленського до українського народу від 29 грудня 2022 року.
передає кореспондент КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я, на офіційній Фейсбук-сторінці Генерального штабу ЗСУ повідомляється:
За державну зраду судитимуть трьох колишніх співробітників поліції Херсонської області.

Сторінки: ... 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 ...
Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.



© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.241