ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Новини
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Новини
Новини
За ініціативою оперативників Держприкордонслужби в пункті пропуску «Кучурган» спільно з митниками було проведено поглиблену перевірку вантажного автомобіля іноземної реєстрації, в ході якої виявлено крам на понад 1 млн грн.
В Одеській області продовжуються заходи бойової підготовки з особовим складом одного з окремих батальйонів морської піхоти.
Правоохоронці встановлюють обставини трагічної дорожньо-транспортної пригоди в Одеському районі.
Офіційні дані Одеської міської ради про захворюваність COVID-19 в Одесі станом на сьогоднішній ранок.
Спортсмени Одеської області завоювали 10 медалей, 4 з яких золоті, на великих міжнародних змаганнях, що відбулися у Венеції.
Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький нагородив учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
16 грудня, в зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт, в ряді одеських будинків відключать електричну енергію.
19 грудня, коли святкується День Святого Миколая, вулицями Одеси проїдуть прикрашені новорічною ілюмінацією тролейбуси КП «Одесміськелектротранс».
Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький привітав працівників суду з професійним святом.
У ряді одеських будинків 15 грудня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Курси обміну валют, встановлені банками на ранок 15 грудня, а також актуальні курси обміну на одеській «книжці» і «7 кілометрі».
Одеська обласна державна адміністрація опублікувала довідку про захворюваність COVID-19 по районах.
Управління дорожнього господарства Одеської міської ради опублікувало адреси, за якими на сьогодні, 15 грудня, намічені ремонтні роботи на дорогах, і принесло вибачення за заподіяні незручності.
В Одеській області 235 779, а по всій Україні 3 578 557 (+8 109 за добу) підтверджених випадків зараження COVID-19.
У ряді одеських будинків 15 грудня буде відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Одеський «Інфоксводоканал» закликає не вірити фейковим повідомленням про неякісну питну воду.
Одеська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного з райвідділів поліції в Одеській області за фактом зловживання службовим становищем.
У ряді одеських будинків 14 грудня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
В Одесі пройшла церемонія покладання квітів до пам’ятника одеситам-чорнобильцям.
Курсант Інституту Військово-Морських Сил успішно виступив на всеукраїнських змаганнях зі змішаних єдиноборств ММА.

Сторінки: ... 1417 1418 1419 1420 1421 1422 1423 1424 1425 1426 1427 ...
Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.



© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.267