ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Міськрада: одеські спортсмени — переможці та призери Кубка України зі стрибків на батуті
14:15 / 21.03.2025
Спорт

ОДЕСА, 21 БЕРЕЗНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Із 17 по 20 березня у Києві проводився Кубок України зі стрибків на батуті.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

У змаганнях брали участь 49 спортсменів із Києва, Одеси, Миколаєва, Харкова, Дніпра та Славутича.

Одесу представляли вихованці відділення стрибків на батуті Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1.

У синхронних стрибках серед жінок володарями Кубка України стали Софія Аларова та Вероніка П'ятакова. Третє місце виборола також одеська пара Аліса Ковирзіна та Софія Бахнюк.

У синхронних стрибках серед чоловіків Андрій Кучеренко разом із спортсменом з Києва Сергієм Соколовим стали срібними призерами турніру.

В індивідуальних стрибках Андрій Кучеренко виборов срібну нагороду, а Каріна Занфірова посіла третє місце.

У змаганнях змішаних пар Софія Аларова разом із Андрієм Соколовим з Києва були найкращими в синхронних стрибках, у цій же дисципліні пара Андрій Кучеренко та Марія Брагарь стали бронзовими призерами.

У командних змаганнях серед жінок першість також була за одеситками. Переможницями Кубка України стали Софія Аларова, Карина Занфірова, Вероніка П'ятакова та Марія Брагарь.

Підготували спортсменів тренерки-викладачки Регіна Браілова, Лілія Дорогончук, Лілія Заколодяжна та Наталія Лобань.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
18:33 16.06.2026
17:52 16.06.2026
17:34 16.06.2026
16:38 16.06.2026
15:40 16.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013