![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Міськрада: одеські дзюдоїсти вибороли медалі національної першості
![]() 11:28 / 26.11.2024
ОДЕСА, 26 ЛИСТОПАДА 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — 22-23 листопада в Ужгороді відбувся чемпіонат України із дзюдо серед молодших кадетів до 17 років. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал). В повідомленні міськради сказано: Протягом двох днів на татамі спорткомплексу Ужгородського наукового ліцею вийшло майже 600 спортсменів із 23 регіонів України, які розіграли 17 комплектів нагород. У загальнокомандному заліку команда Одещини, у складі якої виступали вихованці Комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл № 4 і № 15 м. Одеси, обласної ДЮСШ із дзюдо та регбі, а також спортклубів міста й області, здобула третє місце (3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі). Переможцями першості стали представники Києва (5-4-4), на другому місці — команда Дніпропетровської області (3-1-5). Свій внесок у командну скарбничку зробили одесити — вихованці КДЮСШ № 4 Валерія Каніковська (70 кг) та Кирило Василинич (73 кг), які завоювали срібну та бронзову медалі відповідно. Підготував спортсменів тренер Сергій Єрмаков. |
Пошук:
![]() ![]() ![]() ІГОР КОВАЛЬ
На тлі війни в Україні дедалі частіше порушується питання про майбутнє НАТО. Агентство Bloomberg стверджує: «Альянс ще до можливого повернення Трампа опинився на межі кризи. Йдеться не лише про війну, але й про стратегічні розбіжності, занепад армій Європи та втрату довіри між союзниками.» Та чи справді йдеться про кризу НАТО? Швидше, про його трансформацію. Доктор політичних наук Ігор Коваль із експертним оглядом ситуації.
![]() ![]() ![]() З 12 по 19 липня 2025 року в Одесі проходитиме Тиждень французької культури — цикл мистецьких і пізнавальних подій, присвячених культурній дипломатії та дружбі між Одесою та Францією.
![]() Останні новини:
15:57 20.07.2025
![]() 15:37 20.07.2025
![]() 13:28 20.07.2025
![]() 11:35 20.07.2025
![]() 11:32 20.07.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.342 |