![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Студенти ОНУ імені І. І. Мечникова – призери чемпіонату світу з джиуджитцу
16:03 / 08.12.2022
ОДЕСА, 08 ГРУДНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Студенти Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова здобули «срібло» та «бронзу» чемпіонату світу з джиуджитцу. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Новини Одеського університету». У повідомленні ОНУ сказано: Вітаємо наших студентів та їх тренера Чебана Віталія Федоровича!!! В Барселоні (Іспанія) з 2 по 6 грудня пройшов чемпіонат Світу з бойового джиуджитцу (комбат дзю-дзюцу). В складі збірної України виборов срібло випускник геолого-географічного факультету ОНУ Мечникова — Шеремет Максим. Студент 2 курсу факультету психології та соціальної роботи ОНУ Мечникова — Павлюк Максим здобув бронзу і виконав норматив «майстра спорту України». #ОНУМечникова |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».
Останні новини:
16:27 05.06.2026
16:22 05.06.2026
15:47 05.06.2026
14:04 05.06.2026
14:03 05.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |