Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:

Одеський боксер – призер чемпіонату світу
13:02 / 29.11.2022

ОДЕСА, 29 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеський спортсмен Джамал Кулієв став бронзовим призером чемпіонату світу з боксу.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Одеський спортсмен Джамал КУЛІЄВ завоював бронзову медаль молодіжного чемпіонату світу з боксу, який проходив в іспанській Ла-Нусії з 14 по 26 листопада. Всього в цих змаганнях взяли участь 3 спортсмени Одеської області (на фото: 26 листопада. Ла-Нусія. Бронзовий призер Джамал КУЛІЄВ з тренерами Азером МУСТАФАЄВИМ і Нуреддіном АЛІБЕЙЛІ)

ПІДСУМКИ

18-річний Джамал КУЛІЄВ (БК «Лівша», тренери — Азер МУСТАФАЄВ, Нуреддін АЛІБЕЙЛІ) зупинився на півфінальній стадії в категорії «до 86 кг».

Його ровесниця, боксерка із Арцизу Анастасія КОВАЛЕНКО (БК «Пересвіт», Арциз, тренери – Владислав ЛОЗАНЮК, Сергій АНТОНОВ) посіла 5-е місце в категорії «до 52 кг», а 17-річна одеситка Анастасія КРАМАРЕНКО (БК «Лівша», тренери — Азер МУСТАФАЄВ, Нуреддін АЛІБЕЙЛІ) поступилася в 1/8 фіналу змагань в категорії «до 57 кг».

БРОНЗА КУЛІЄВА

В 1/8 фіналу Джамал КУЛІЄВ взяв вгору над Абдулазізом Абдурахмоновим із Узбекистану – 5:0 (28:27, 28:27, 28:27, 28:27, 28:27), в чвертьфіналі – над індусом Мохітом Мохітом. Цей бій одесит виграв нокаутом – суддя зупинив бій за 7 секунд до завершення раунду, коли суперник не зміг прийти до тями після одного з ударів українця.

У півфінальному поєдинку з Паоло Карузо Джамал КУЛІЄВ, хоч і програвав після двох раундів, зберігав шанси на загальну перемогу, адже відставання було мінімальним (на картка суддів рахунок був таким — 17:18, 16:19, 17:18, 17:18, 17:18). Втім, під час 3-го раунду Джамал був дискваліфікований, і перемога була присуджена супернику, який у підсумку став срібним призером змагань.

«Джамал Кулієв показав гарний бій, але судді не віддали йому перемогу! Нашого боксера позбавили можливості виступити у фіналі чемпіонату світу», — повідомила сторінка Федерація боксу України після цього бою. ФБУ подала протест, але підсумковий результат залишився без змін.

ЗА ЧЕСТЬ ОДЕЩИНИ

В категорії «до 52 кг» Анастасія КОВАЛЕНКО в 1/8 фіналу здолала Лауру Хорват з Угорщини – 5:0 (30:27, 29:28, 29:28, 29:28, 30:27), а в наступному раунді поступилася японці Мію Сузукі – 0:5 (27:30, 27:30, 28:29, 26:30, 26:30).

В категорії «до 57 кг» Анастасія КРАМАРЕНКО в своєму першому бою поступилася Сілі Сурменелі з Туреччини за одностайним рішенням суддів – 0:5 (27:30, 27:30, 27:30, 28:29, 28:29).