Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:

Одеська каратистка – переможниця міжнародного турніру
18:17 / 17.05.2022

ОДЕСА, 17 ТРАВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Одеська спортсменка Анжеліка Терлюга перемогла діючу чемпіонку світу у фіналі престижного турніру з карате.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області.

В повідомленні відділення сказано:

Одеська каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА стала переможницею турніру Прем’єр-ліги, який відбувся у столиці Марокко Рабаті 13-15 травня.

ПІДСУМКИ РАБАТУ-2022

У фіналі змагань в категорії «до 55 кг» Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ) перемогла діючу чемпіонку світу Юссеф Ахлам із Єгипту з рахунком 5:2. Це ії 21-а золота медаль на великих міжнародних турнірах, а всього у неї 38 нагород (21-8-9).

В цьому році на трьох турнірах Прем’єр-ліги Анжеліка здобула 2 золоті і 1 срібну медалі.

ЗОЛОТА АНЖЕЛІКА

Перша хвилина фіналу пройшла без результативних дій, а перше очко набрала єгиптянка ударом в голову на початку другої. Анжеліка відігралася за 24 секунди, потім спортсменки обмінялися ударами – рахунок став 2:2. А перемогу срібній призерці Олімпійських ігор, як це вже часто траплялося на великих змаганнях, приніс «ура-маваші» за 44 секунди до завершення бою. У підсумку – 5:2.

В груповому турнірі одеська спортсменка перемогла італійку Франческу Кавалларо (2:0) і швейцарку Майю Шарер (9:0), в чвертьфіналі – іспанку Соню Перейру Вільялобос (3:3), а в півфіналі – естонку Лі Лірісман (2:1).

НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ

Найближчий великий старт – чемпіонат Європи, який відбудеться в турецькому місті Гізіантепі з 25 по 29 травня. В ньому планується участь чотирьох спортсменів Одеської області: Анжеліки ТЕРЛЮГИ, Аніти СЕРЬОГІНОЇ (тренер – Олександр ТОНКОШКУР), Анастасії СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) і Ярослава ФЕДОРОВА (тренери – Олександр ТОНКОШКУР, Олексій КОНОВАЛОВ).