![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Одеський гімнаст привіз з Хмельницького 4 медалі
![]() 16:06 / 18.10.2021
ОДЕСА, 18 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одесит Рустам Ахмад зібрав «врожай» нагород на всеукраїнських змаганнях зі спортивної гімнастики. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі відділення НОК України в Одеській області. 17-річний вихованець «Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України» завоював 4 медалі, 2 з яких золоті, у відкритому чемпіонаті Хмельницької області зі спортивної гімнастики «Подільська осінь». Рустам Ахмад, якого тренує Сергій Стебунов, переміг у вільних вправах і на кільцях, а також завоював срібні медалі у багатоборстві і на перекладині. Спортсмени змагалися по програмі «майстрів спорту України». |
Пошук:
![]() ![]() Руслан Весел
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.
![]() ![]() ![]() 28 червня 2025 року в Одеській національній науковій бібліотеці, в рамках публічного освітнього філософського проєкту Доктрина Соліс, за підтримки Одеської обласної Ради Миру та кафедри філософії ОНУ ім. І.І.Мечникова відбудеться лекція-дискусія за участі кандидата історичних наук, доцента ОНУ ім. І.І.Мечникова Вадима Чепіженка «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході».
![]() Останні новини:
11:04 03.07.2025
![]() 10:49 03.07.2025
![]() 10:34 03.07.2025
![]() 10:10 03.07.2025
![]() 10:05 03.07.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.221 |