ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
В Одесской облгосадминистрации наградили лучших спортсменов региона
11:22 / 29.12.2020
Спорт

ОДЕССА, 29 ДЕКАБРЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий принял участие в церемонии награждения и чествования лучших представителей спортивного сообщества Одесской области.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В традиционных предновогодних торжествах приняли участие ветераны спорта, Олимпийские чемпионы и спортсмены, которые в течение 2019 — 2020 г. завоевали лицензии на участие в XXXII летних Олимпийских играх и XVI летних Паралимпийских играх «Токио-2020», члены элитной олимпийской сборной, спортсмены и тренеры — чемпионы и призеры Европы и мира 2020 Также в церемонии принял участие председатель Одесского облсовета Григорий Диденко.

В сообщении ОГА сказано:

Високі нагороди отримали:

Орден «За заслуги» 1 ступеню – Анатолій Ломаченко (тренер боксерского клубу «Аккерман», м. Білгород-Дністровський);

«Заслужений працівник фізичної культури і спорту» – Галина Гаврушенко (заступник начальника КЗ «Одеський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт») та Вʼячеслав Рудий (тренер-викладач з греко-римської боротьби обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць»);

«Почесна грамота Кабінету Міністрів України» – Тетяна Федоренкова (голова Одеської територіальної громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос»);

Сертифікати на щомісячну грошову допомогу у 2021 р. отримали кращі спортсмени – володари Олімпійських ліцензій: Анастасія Лисенко (важка атлетика), Анастасія Тодорова (веслування на байдарках та каное), Анжеліка Терлюга (карате), Ірина Маловічко (стендова стрільба), Василь Ковальчук, Юрій Стоєв, Андрій Дорошенко, Ірина Щетнік (кульова стрільба), Роман Полянский (академічне веслування), Олександр Литвиненко (легка атлетика), Катерина Ткачук, Богдан Гриненко (плавання).

Також Сергій Гриневецький вручив подарунки Олімпійським чемпіонам, а подарункові сертифікати – кращим тренерам.


Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ПЕРЕМОГА, ПІДІРВАНА КОРУПЦІЄЮ: ЧИМ ЗАВЕРШИЛИСЯ ВИБОРИ У БОЛГАРІЇ
Незадовго до опівночі Бойко Борисов – прем'єр-міністр, який з невеликими перервами править у Болгарії з 2009 року, – виступив зі зверненням на своїй сторінці у мережі Facebook. Засунувши руки в кишені і не звертаючи уваги на падаючий сніг, прем'єр та лідер партії ГЄРБ ("Громадяни за європейський розвиток Болгарії") запропонував опонентам мир і створення експертного уряду, який візьме на себе відповідальність і до грудня зробить усе, аби вийти з пандемії та піти далі. Миролюбний тон та пропозиція Борисова щодо "експертного уряду" навряд чи когось ввели в оману. Його наміри очевидні – залишитися при владі і за можливості уникнути дострокових виборів.

Перлина у книжковому намисті: Одеському журналу „Крокодил” – 110!
110 років тому, 2 квітня 1911 року, в Одесі вийшов друком перший номер знаменитого гумористичного журналу «Крокодил», що став непересічним явищем в історії журналістики. У життєписі цього видання – багато яскравих подій і харизматичних особистостей, завдяки яким журнал став дуже популярним.

Последние новости:
13:43 14.04.2021
12:24 14.04.2021
11:50 14.04.2021
11:40 14.04.2021
11:39 14.04.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 1.140