ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Одесский боксер Василий Ломаченко завоевал пояс интернационального чемпиона WBO в первом же бою профессиональной карьеры
09:27 / 14.10.2013

ОДЕССА, 14 ОКТЯБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Двукратный олимпийский чемпион по боксу Василий Ломаченко завоевал пояс интернационального чемпиона WBO в первом же бою профессиональной карьеры, досрочно завершив бой с Хосе Луисом Рамиресом нокаутом, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 14 октября, агентству сообщили в пресс-службе боксера.

Как сообщили в пресс-службе, бой состоялся в минувшее воскресенье в Лас-Вегасе. В 4-м раунде серией ударов по корпусу Василий Ломаченко отправил в нокаут Хосе Луиса Рамиреса и завоевал свой первый пояс, пояс интернационального чемпиона WBO, в первом же бою профессиональной карьеры.

По завершении победного дебюта в профи-боксе, В. Ломаченко в послематчевом интервью сказал, что «собирался пробоксировать все 10 раундов, но рука сама, случайно, вылетела».

За свой первый поединок в профи-боксе Ломаченко получил 100 тысяч долларов премиальных. Столько же Василий заработал за золотую медаль Олимпиады в Лондоне.

По статистике Василий, как это обычно происходило в любительском боксе, полностью обыграл противника — несмотря на то, что мексиканец нанёс немного больше ударов (256 против 241-го от украинца), Ломаченко был точнее — 43% против 20%.

Следующий бой у В. Ломаченко состоится ориентировочно 25 января 2014 года – за титул чемпиона Мира по версии WBO с действующим чемпионом Орландо Салидо.


Пошук:
розширений

Игорь Коваль
Дискусійний клуб: Китай – нова наддержава? 🌏
У подкасті одеських полiтологiв «Дискусійний клуб Ігоря Коваля» говоримо про роль Китаю у світі та що це означає для України. Дивіться зараз!

Презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них»
9 грудня 2025 року о 15:00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки з нагоди Міжнародного дня прав людини відбудеться презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них» (Київ – Одеса : Фенікс, 2025) за участі автора, Тимура Короткого, кандидата юридичних наук, доцента, віце-президента Української асоціації міжнародного права, радника президента Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права, провідного наукового співробітника Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України».

Останні новини:
17:23 09.12.2025
17:15 09.12.2025
17:12 09.12.2025
16:21 09.12.2025
15:54 09.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.016