ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Одесситы могут заниматься боксом бесплатно в трех залах города
15:31 / 24.04.2013

ОДЕССА, 24 АПРЕЛЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Украинской лиги боксерских клубов в Одесской области Александр Гордиенко заявил, что в трех боксерских залах города одесситы могут заниматься бесплатно, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление А. Гордиенко сделал сегодня, 24 апреля, в ходе пресс-конференции.

«Сегодня уже на территории города Одесса Украинская лига боксерских клубов в Одесской области открыла три зала, в которых могут заниматься люди бесплатно. Время немножко неудобное – с 8 вечера — но тут уж как получилось… Мы приглашаем и взрослых, и молодежь заниматься боксом, притом занятия проходят абсолютно бесплатно. Люди задают вопрос: где вы берете деньги на это?! У меня есть богатые знакомые, депутаты, которые готовы поддерживать такие проекты. Одесситы могут тренироваться в спорткомплексе Политеха с 20:00 понедельник-среда-пятница, на Левитана, 103, – вторник-четверг-суббота (тоже с 20:00) и есть на поселке Котовского спортивная школа №8 – на Героев Сталинграда, 67. Это три рабочих проекта, которые уже работают», — отметил он.


Пошук:
розширений

Игорь Коваль
Дискусійний клуб: Китай – нова наддержава? 🌏
У подкасті одеських полiтологiв «Дискусійний клуб Ігоря Коваля» говоримо про роль Китаю у світі та що це означає для України. Дивіться зараз!

Презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них»
9 грудня 2025 року о 15:00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки з нагоди Міжнародного дня прав людини відбудеться презентація довідника для журналістів «100 складних питань з міжнародного гуманітарного права та прості відповіді на них» (Київ – Одеса : Фенікс, 2025) за участі автора, Тимура Короткого, кандидата юридичних наук, доцента, віце-президента Української асоціації міжнародного права, радника президента Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права, провідного наукового співробітника Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України».

Останні новини:
17:23 09.12.2025
17:15 09.12.2025
17:12 09.12.2025
16:21 09.12.2025
15:54 09.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.091