ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ФК «Черноморец» находится на первом месте в рейтинге надежности оборон команд первой лиги
15:06 / 29.11.2010

ОДЕССА, 29 НОЯБРЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – ФК «Черноморец» находится на первом месте в рейтинге надежности оборон команд первой лиги, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 29 ноября, агентству сообщили в пресс-службе футбольного клуба «Днестр».

По информации пресс-службы, в рейтинге по итогам завершившейся летне-осенней части первенства Украины, самые надежные защитники в первой лиге — у ФК «Черноморец». Оборона этой команды пропускает в среднем 0,65 мяча за один проведенный поединок. Вторая позиция в этом рейтинге принадлежит ФК «Львов», у которого этот показатель остановился на отметке 0,7 мяча за игру. Замыкает тройку самых надежных команд первой лиги ФК «Крымтеплица», футболисты которой позволяют своим соперникам огорчать себя 0,85 раза за одну игру.

Овидиопольский «Днестр» в этом рейтинге расположился только на четырнадцатой позиции, имея в своем пассиве показатель 1,6.

Хуже всего обстоят дела с обороной собственных ворот у футбольного клуба «Прикарпатье». В среднем эта команда пропускает за игру почти два с половиной (2,45) мяча.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:50 15.06.2026
17:13 15.06.2026
17:02 15.06.2026
16:12 15.06.2026
15:16 15.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015