![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Міськрада: в Одесі проходять Дні японської культури
![]() 17:29 / 28.04.2025
ОДЕСА, 28 КВІТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Одесі проходять Дні японської культури, присвячені 60-річчю побратимських відносин між Перлиною біля моря та японською Йокогамою. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал). В повідомленні міськради сказано: У рамках Днів японської культури в Одесі проведуть мистецькі та інформаційно-просвітницькі заходи «Японія – країна вранішнього сонця». Під час годин спілкування, уроків мистецтва, майстер-класів, творчих виставок, переглядів відеопродукції – анімацій і чайних церемоній учасники знайомитимуться з японською культурою та традиціями. Основні заходи розпочнуться 29 квітня в Центральній міській бібліотеці імені І.Я. Франка (пров. Книжковий, 1а). Глядачі зможуть ознайомитися з багатством японської культури, а також розвитком дружніх стосунків між нашими містами та країнами. «Наші стосунки з Йокогамою — це історія про те, як попри відстань, відмінність мови й традицій, міста можуть бути близькими, насамперед душею», — зазначив мер Одеси Геннадій Труханов. Крім того, з 28 квітня по 2 травня 2025 року в холі Одеської мерії (пл. Біржова, 1) проходить виставка образотворчого мистецтва «Загадкова Японія очима українських художників». Захід організовано за підтримки художньо-графічного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського та Комунальної установи «Міська художня галерея». |
Пошук:
![]() ![]() Руслан Весел
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.
![]() ![]() ![]() 21 травня 2025 року о 12:00 в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться захід «Діалог поколінь: зустріч пам'яті Івана та Юрія Лип».
Подію присвячено вшануванню пам'яті та осмисленню інтелектуальної і духовної спадщини видатних діячів українського національного руху – батька і сина Івана Львовича Липи та Юрія Івановича Липи. Захід приурочено до знакових ювілейних дат цього року: 160 років від дня народження Івана Липи та 125 років від дня народження Юрія Липи.
![]() Останні новини:
11:27 17.05.2025
![]() 11:09 17.05.2025
![]() 10:49 17.05.2025
![]() 17:06 16.05.2025
![]() 16:05 16.05.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.168 |