![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Генсек Міжнародної морської організації ознайомився з наслідками російських ударів по Одеському морпорту
![]() 17:37 / 20.03.2025
ОДЕСА, 20 БЕРЕЗНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Одесі відбулася зустріч Генерального секретаря International Maritime Organization Арсеніо Домінгеса із заступником Міністра розвитку громад та територій України Андрієм Кашубою та головою ДП «АМПУ» Олександром Семиргою. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці «Адміністрація морських портів України/Ukrainian Sea Ports Authority». В повідомленні АМПУ сказано: У межах візиту делегація оглянула Одеський морський вокзал, який зазнав серйозних пошкоджень внаслідок російських атак. Загалом із початку повномасштабного вторгнення 385 об’єктів портової інфраструктури було знищено або пошкоджено, що суттєво ускладнює стабільну роботу українських портів. Олександр Семирга акцентував увагу на ключових напрямах розвитку портової галузі, серед яких: відновлення та модернізація інфраструктури, розвиток контейнерних перевезень, реалізація концесійних проєктів, а також оновлення флоту, адже 61% суден були побудовані ще до 1993 року. ІМО відіграє ключову роль у забезпеченні безперебійного руху світової торгівлі та регулюванні торговельного судноплавства. У 2024 році, завдяки підтримці організації, Україна домоглася виключення росії зі складу ради ІМО через систематичні порушення міжнародних норм та атаки на українську портову інфраструктуру. Це стало важливим сигналом для міжнародної спільноти щодо відповідальності росії за дестабілізацію морських перевезень. Генеральний секретар ІМО Арсеніо Домінгес підтвердив підтримку України та її портової галузі, зокрема щодо впровадження в Україні Єдиного морського вікна відповідно до конвенції FAL. |
Пошук:
![]() ![]() Руслан Весел
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.
![]() ![]() ![]() 28 червня 2025 року в Одеській національній науковій бібліотеці, в рамках публічного освітнього філософського проєкту Доктрина Соліс, за підтримки Одеської обласної Ради Миру та кафедри філософії ОНУ ім. І.І.Мечникова відбудеться лекція-дискусія за участі кандидата історичних наук, доцента ОНУ ім. І.І.Мечникова Вадима Чепіженка «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході».
![]() Останні новини:
12:28 05.07.2025
![]() 12:25 05.07.2025
![]() 11:54 05.07.2025
![]() 11:50 05.07.2025
![]() 11:48 05.07.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.166 |