![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Одещину відвідала делегація Консультативної місії ЄС в Україні
18:16 / 27.01.2023
ОДЕСА, 27 СІЧНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко зустрівся з делегацією Консультативної місії Європейського Союзу в Україні на чолі з керівницею операційного департаменту Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Розалін Шіхан. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА. У повідомленні облвійськадміністрації сказано: Максим Марченко подякував представникам Консультативної місії Європейського Союзу в Україні за співпрацю та зазначив, що Україна залишається непохитною в своєму прагненні стати повноправним членом Європейського Союзу та докладає максимум зусиль для досягнення цієї мети. Розалін Шіхан розповіла про діяльність Консультативної місії Європейського Союзу в Україні в умовах війни та підкреслила важливість співпраці з правоохоронними органами України. На сьогодні Місія працює за декількома напрямками, серед яких розслідування за скоєння воєнних злочинів, робота з правоохоронними органами на звільнених територіях та недопущення розповсюдження зброї з початку війни. «Вступ України до ЄС – це важлива тема, а підготовка до вступу потребує ефективного реформування системи правоохоронних органів, тому ми сподіваємось, що після перемоги України у війні ми обов’язково повернемось до цього питання та сприятимемо пришвидшенню цього важливого процесу», — зазначила Розалін Шіхан. Також під час зустрічі сторони обговорили питання забезпечення ефективності роботи портів Одещини та продовження Зернової ініціативи. Представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, в свою чергу, зазначили, що важливою складовою їх діяльності в Україні сьогодні є також проведення тренінгів з працівниками правоохоронних органів України з питань мінної безпеки, надання психологічної допомоги та роботи з людьми, які стали жертвами військових злочинів. Сторони домовились про подальшу активну співпрацю та напрацювання спільних ініціатив щодо ефективної роботи правоохоронних органів та успішного їх реформування в контексті вступу України до ЄС. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні новини:
13:13 19.04.2026
13:11 19.04.2026
13:09 19.04.2026
11:18 19.04.2026
11:17 19.04.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.125 |