![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Геннадій Труханов, «як українець, одесит, мер», подякував американцям за допомогу Україні та Одесі
12:25 / 28.04.2022
ОДЕСА, 28 КВІТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одеський міський голова Геннадій Труханов подякував американським партнерам за допомогу. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал). В повідомленні міськради сказано: Мер Одеси Геннадій Труханов під час спілкування з губернатором штату Меріленд паном Лоуренсом Дж. Хоганом подякував американським партнерам за військову допомогу в боротьбі з агресією Російської Федерації. «Як українець, одесит, мер я вдячний Вам, пане губернатору, уряду та президенту США за активну допомогу Україні у захисті свого суверенітету», — сказав Геннадій Труханов. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні новини:
11:01 20.04.2026
10:40 20.04.2026
10:18 20.04.2026
09:25 20.04.2026
09:21 20.04.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.233 |