![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Ведутся переговоры об установлении партнерских отношений между Одессой и Баку», — Управление международных отношений горсовета
10:04 / 19.10.2010
ОДЕССА, 19 ОКТЯБРЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В настоящее время ведутся переговоры об установлении партнерских отношений между Одессой и столицей Азербайджана — Баку, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом начальник Управления международных отношений, европейской интеграции и связей с Одесской диаспорой Одесского городского совета Олег Долженков сообщил вчера, 18 октября, в ходе пресс-конференции. По словам начальника Управления «сейчас ведутся переговоры об установлении тесных партнерских отношений с городом Баку, так что в скором времени у Одессы будет на один город-побратим больше». «Побратимство как женитьба — если есть история совместных проектов, долгих взаимоотношений, то мы подписываем договор о сотрудничестве с городами, находящимися в сопоставимых политических и географических положениях», — отметил О. Долженков. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
16:32 06.03.2026
15:17 06.03.2026
14:46 06.03.2026
13:40 06.03.2026
12:52 06.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.043 |