![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«У нас масса товаров, которые мы можем предложить Одесскому региону», — зампредседателя исполкома Могилевской области
17:32 / 23.07.2009
ОДЕССА, 23 ИЮЛЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Заместитель председателя исполнительного комитета Могилевской области (Республика Беларусь) Виктор Некрашевич считает, что у Могилевской области есть масса товаров, которые она может предложить Одесскому региону, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом В. Некрашевич сообщил сегодня, 22 июля, в ходе общения с журналистами. «На сегодняшний день мы договорились о взаимоотношениях между Одесской и Могилевской областями в сфере сельского хозяйства. У нас есть масса товаров, которые мы можем предложить Одесскому региону. Торговля — это лишь одно маленькое звено в системе интеграции наших предприятий. Есть, конечно, большой спектр предприятий машиностроения, по производству удобрений, а также сотрудничество в культурной сфере, что подразумевает туристический бизнес», — сообщил зампредседателя исполкома Могилевской области. «Региональное сотрудничество более мобильное и более тесное, и не имеет большого промежутка времени для его реализации. У нас с вами одинаковый менталитет, а это очень важно», — резюмировал В. Некрашевич. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
15:01 07.03.2026
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.095 |