![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Консульские дни Посольства ФРГ начались в Одессе
10:23 / 26.10.2006
ОДЕССА, 26 ОКТЯБРЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Консульские дни Посольства Федеративной Республики Германия начались сегодня в Одессе, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили сегодня, 26 октября, в Посольстве Германии в Украине. По данным посольства, консульские приемные дни пройдут 26 и 27 октября в помещении Баварского дома в Одессе по адресу: ул. Успенская, 60. Сотрудники Посольства бесплатно предоставят информацию по следующим вопросам: предпосылки для получения визы в Германию; новые положения относительно еврейской эмиграции; общие вопросы консульского характера. Вместе с тем, подчеркивают сотрудники посольства, не будет осуществляться выдача виз, не будет предоставляться информация о причинах отклонения заявления на получение, а также информация относительно текущего рассмотрения заявлений на получение визы. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
09:49 08.03.2026
09:46 08.03.2026
09:30 08.03.2026
09:28 08.03.2026
15:01 07.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.254 |