ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Украина открыта для продолжения двустороннего диалога относительно острова Змеиный, – Президент Украины
15:16 / 22.06.2006

ОДЕССА, 22 ИЮНЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Украина открыта для продолжения двустороннего диалога, касающегося статуса острова Змеиный (Килийский район Одесской области), – заявил Президент Украины Виктор Ющенко в интервью румынской газете «Cotidianul», сообщили ИА «Контекст-Причерноморье» в пресс-службе главы государства.

В. Ющенко утверждает, что «Украина настроена на скорое завершение делимитации» континентального шельфа между Украиной и Румынией, и если компромисс будет найден до принятия решения Гаагским судом, «это будет отвечать интересам обеих сторон».

По словам Президента Украины, проблема станет предметом сотрудничества в рамках Совместной Президентской комиссии.

Напомним, что в сентябре 2004 года Румыния обратилась в Международный суд ООН с вопросом о «делимитации континентального шельфа». Главной проблемой делимитации континентального шельфа является юридический статус о. Змеиный, который Румыния считает не островом, а скалой, и потому отказывается учитывать его при проведении линии разграничения.

СПРАВКА: Остров Змеиный расположен на расстоянии около 100 км от Одессы и около 30 км от устья Дуная. Площадь острова – 20,5 га. На острове базируются подразделения погранвойск, войск ПВО и ВМС Украины. В 2002 году Кабинет Министров Украины утвердил программу хозяйственной деятельности на о. Змеиный до 2006. В рамках программы, остров передан Килийскому району Одесской области.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
10:55 08.03.2026
10:05 08.03.2026
10:00 08.03.2026
09:59 08.03.2026
09:56 08.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.048