![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Одеські школярі взяли участь в конкурсі ім. Тараса Шевченка
![]() 18:41 / 29.11.2022
ОДЕСА, 29 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Понад 560 одеських школярів стали учасниками міського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал). В повідомленні міськради сказано: В Одесі завершився ІІ (міський) етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс проводився у форматі онлайн з використанням дистанційних технологій. У міському етапі конкурсу взяли участь 564 учні 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти міста. Конкурсанти працювали над завданнями, підготовленими фахівцями Одеської академії неперервної освіти, та виявили ґрунтовні знання з шевченкознавства та індивідуальний творчий підхід. На підставі рішення фахового журі міського етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2022/2023 навчальному році, визначені переможці, які нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради. Зі списком переможців можна ознайомитися за посиланням. * * * * * Конкурс проводиться з метою виховання в учасників почуття гордості за свій український народ, його духовні цінності, любові до рідного краю, почуття патріотизму, віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко. |
Пошук:
![]() ![]() Руслан Весел
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.
![]() ![]() ![]() XXV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині відбудеться з 6 по 8 червня 2025 року в Одеській національній науковій бібліотеці та місті Балта.
![]() Останні новини:
12:53 08.06.2025
![]() 12:50 08.06.2025
![]() 12:46 08.06.2025
![]() 12:44 08.06.2025
![]() 11:39 08.06.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.027 |