ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Новости / Образование
В Одесі відбувся міський етап ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.
Розпочато прийом документів кандидатів на здобуття стипендії Одеської обласної ради обдарованим дітям.
Факультет історії та філософії Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова запрошує до участі в роботі Зимової філософської школи «Європейські студії».
Факультет психології та соціальної роботи Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова запрошує до участі в роботі 7-го сезону Зимової психології, яка розпочинається сьогодні о 15:00.
Факультет психології та соціальної роботи Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова реєструє слухачів 7-го сезону Зимової психології.
Факультет міжнародних відносин, політології та соціології Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова реєструє слухачів 3 сезону Зимової школи майбутнього політолога.
Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький провів апаратну робочу нараду, присвячену, зокрема, розвитку в регіоні інклюзивної освіти.
Одеський Національний університет імені І. І. Мечникова увійшов до рейтингу QS Emerging Europe and Central Asia University Rankings 2022 як кращий у місті.
На базі Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова пройшли наукові конференції, а в Ботанічному саду вузу — зацвіла калина.
Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький вручив головам районних державних адміністрацій сертифікати на отримання ноутбуків педагогічними працівниками.
Філологічний факультет Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова 18 грудня проведе День відкритих дверей.
Студенти IV курсу економіко-правового факультету Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова домоглися високих результатів на ХХ Всеукраїнських змаганнях з господарського права і процесу ім.С.З.Михайліна.
В’ячеслав Труба від імені Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова підписав договір щодо стратегічної кооперації у сфері освіти та культури з Дзянанським центром культурного обміну “Шовковий Шлях” .
До Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова завітала делегація на чолі з Надзвичайним й Повноважним Послом Франції в Україні паном Етьєном де Понсеном.
В Мексиці, в онлайн-форматі, відбувся світовий фінал Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2021».
Викладачі Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова запрошують на курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
ЕСА 29 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я – У зв’язку із стрімким зростанням захворювань на COVID-19 в Одесі школам комунальної власності територіальної громади міста рекомендовано продовжити канікули до 7 листопада.
Факультет історії та філософії Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова провів у дистанційному режимі ХХIІI читання пам'яті Георгія Флоровського.
Представники факультету історії та філософії Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова здобули приз конкурсу «Стоп-кадр: Німеччина очима українських студентів».
ЕСА, 21 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я – Економічно-правовий факультет Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова запрошує майбутніх економістів та юристів у віртуальну школу.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 ...
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ИГРА В «ВЫБОРЫ» В ПРИДНЕСТРОВЬЕ: НА ЧТО СЛЕДУЕТ ОБРАТИТЬ ВНИМАНИЕ УКРАИНЕ
О тупике, в который Молдову завело признание сепаратистов стороной переговоров

Гендерні студії: в Одеській національній науковій бібліотеці та презентація книги «Від інтиму до світогляду. Нариси з гендерної журналістики»
У рамках культурно-просвітницького проєкту «Гендерні студії» 19 грудня 2022 року в Музеї відділу рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбулася презентація книги одеських журналістів Олександра Галяса та Тамари Гладкої «Від інтиму до світогляду. Нариси з гендерної журналістики» за участю авторів.© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.031