![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В Подільському районі відкрили «Клас Безпеки»
18:27 / 29.11.2022
ОДЕСА, 29 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області продовжують роботу з інформування населення, особливо юного, про дії в разі виникнення різних надзвичайних ситуацій. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області. У повідомленні рятувальників сказано: Відкриття «Класу Безпеки» у Подільському районі ⤵️⤵️ Вчитися правилам безпеки та алгоритму дій у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій — це все можна зробити у «Класах безпеки»! Сьогодні у Подільському районі на базі Балтського педагогічного фахового коледжу в класі Нової української школи відбулося урочисте відкриття такого «Класу». Цього ж дня рятувальники привітали перших відвідувачів та провели для них тематичний урок. Разом із психологами ДСНС, в ігровій формі, школярі запам'ятовували життєво важливу інформацію, переглядали цікаві навчальні відеоролики та мультфільми, грали в цікаві ігри, розмальовували картинки на протипожежну тематику та відповідали на запитання рятувальників. Школярі отримали не лише потрібні знання, а і масу позитивних вражень. Не зупиняємось! Працюємо в даному напрямку далі! |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
17:44 23.06.2026
17:13 23.06.2026
16:22 23.06.2026
16:05 23.06.2026
16:02 23.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011 |