![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Одещина – лідер в галузі цифровізації освіти
19:03 / 27.07.2022
ОДЕСА, 27 ЛИПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Цифровізація Одеської області в галузі освіти є найкращим результатом серед інших регіонів України. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА. У повідомленні облвійськадміністрації сказано: В Одеській області, у 900 закладах освіти, отримати копії цифрових документів можна за допомогою електронних сервісів Дія.QR. Цифровізація в цьому напрямку на Одещині, за оцінкою Міністерства цифрової трансформації, є найкращим результатом серед інших областей України. На думку заступника Начальника Одеської обласної військової адміністрації Костянтина Гоя, особливо важливим використання електронних сервісів шерингу документів стало в період вступної кампанії, що наразі триває в Одеській області. «На сьогодні Дія.QR ефективно використовують у роботі під час прийому документів абітурієнтів для вступу найбільші вищі учбові заклади, серед яких «Одеська юридична академія», «Одеська політехніка», Одеський національний університет імені Мечникова, Одеський державний університет внутрішніх справ, Одеський державний екологічний університет, Одеська державна академія будівництва та архітектури і Одеський державний аграрний університет» — додає директор департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак. Команда цифровізації регіону продовжує працювати над підключенням усіх закладів освіти до послуги. Окрім цього триває робота з підключення ЦНАПів, медичних закладів, готелів та комунальних підприємств, що надають комунальні послуги населенню. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.
![]() 28 квітня 2026 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться урочисте відкриття XV ювілейного Всеукраїнського конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2026».
Останні новини:
15:54 03.05.2026
12:24 03.05.2026
12:19 03.05.2026
10:05 03.05.2026
10:03 03.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |