ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Юристы ОНУ им. И. И. Мечникова прокомментировали события вокруг земельного участка вуза в Шампанском переулке
11:38 / 11.06.2021
Образование

ОДЕССА, 11 ИЮНЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Юристы Одесского национального университета имени И.И. Мечникова дали разъяснение о событиях 8 июня 2021 по адресу Шампанский переулок, 2.

Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом сообщается на Фейсбук-странице «Новости Одесского университета».

В сообщении вуза сказано:

8 червня 2021 року представники ТОВ «Мега Сіті ХХI» здійснили чергову спробу незаконного захоплення території університету.

8 червня 2021 року, о 6:00, на територію університету, (за адресою: м. Одеса, Шампанський провулок, 2), зламавши огорожу, в'їхали бульдозер та екскаватор без номерних знакiв у супроводі охорони.

На місце конфлікту прибули представники адміністрації університету, мешканці сусідніх будинків, студенти, представники ЗМІ, полiцiя, працівники ДСНС .

Поліція встановила та зафіксувала у протоколі, що проникнення на територію ОНУ здійснюють представники ТОВ «Мега Сіті ХХI» на пiдставi ухвали Окружного адміністративного суду м. Одеси від 1.06.21, про проведення експертизи на ділянці за адресою: пр. Шевченка, 23-г, 8.06.21, з 12:00 до 14:00.

Згідно з інформацією, що надана комунальним підприємством «Право» одеської міської Ради, адреса: місто Одеса, проспект Шевченка 23-Г в Адресному реєстрі м. Одеси відсутня, а довідка з Адресного реєстру м. Одеси про її резервування не видавалась. Приморська районна адміністрація м. Одеси повідомила, що розпорядження щодо присвоєння адреси «м. Одеса, пр. Шевченко 23-г» не приймалося. Фактично представники ТОВ «Мега Сіті ХХI», з ухвалою на неіснуючу адресу, заїхали на територію за адресою: Шампанський провулок, 2.

За цією адресою свого часу було знесено, у зв'язку з аварійним станом, лабораторію ФОЕП ОНУ. У 2007 році господарський суд Одещині прийняв рішення про визнання права власності на неіснуючу лабораторію за неіснуючою адресою «пр. Шевченко 23-г» за фізичною особою — підприємцем. Оформленням дозвільної документації на реконструкцію неіснуючого приміщення займався один з приватних регистраторiв м.Одеси.

У 2019 році на території відбулася перша спроба рейдерського захоплення, що двічі повторювалась вищевказаною компанією навеснi 2021 році.

За інформацією юридичного відділу ОНУ, фундамент, що став об'єктом судових розглядів, знаходиться на земельній ділянці, яка належить університету на підставі державного акта про постійне користування земельною ділянкою та належить до земель, що входять у код УКЦВЗ — «землі освіти».

Університетом здійснюються заходи щодо захисту своїх інтересів у правовому полi: відповідні звернення направлені до Обласного управління поліції Одеської області, Генеральної прокуратури України.

Широкий медійний і соцмережевий розголос ситуації характеризують її як резонансну.

Міністерство освіти і науки України тримає ситуацію щодо конфлікту на території ОНУ під постійним контролем та сприятиме університету у відстоюванні інтересів у правовому полі.


Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
РОЗДУМИ ДО ЗАУВАЖЕННЯ: КОНСЕНСУС ЧИ КОНФЛІКТ?
Нещодавно Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зауважив на необхідності привести у відповідність до мовного закону гімн Одеси, у якості якого рішенням Одеської міської ради затверджено "Песню об Одессе" з оперети Дунаєвського «Біла акація», і це змусило мене у черговий раз замислитися про ситуацію, що склалася сьогодні в Україні навколо мовного питання.

Національна наукова бібліотека – майбутнім користувачам
1 та 2 червня до Дня захисту дітей Одеська національна наукова бібліотека запропонувала відвідувачам цікаву виставково-пізнавальну програму «Національна наукова бібліотека – майбутнім користувачам».

Последние новости:
17:41 17.06.2021
17:11 17.06.2021
17:09 17.06.2021
16:58 17.06.2021
16:46 17.06.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.026