![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Библиотека ОНУ имени И.И.Мечникова расширяет дистанционный доступ к своим услугам
![]() 14:54 / 15.04.2020
ОДЕССА, 15 АПРЕЛЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Научная библиотека Одесского национального университета имени И.И. Мечникова расширяет дистанционный доступ к своим книгам (в том числе раритетным) и услугам. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе ОНУ имени И.И.Мечникова. В сообщении вуза сказано: Дорогі наші фолловери, поки триває всеукраїнський карантин, університетська бібліотека продовжує роботу з забезпечення віддаленого доступу до електронних ресурсів та надання бібліографічних послуг та довідок. Так, відділ рідкісних книг та рукописів Наукової бібліотеки ОНУ імені І. І. Мечникова пропонує вашій увазі цикл невеличких дописів про свої книжкові скарби. Ми і надалі будемо вас інформувати про унікальні книжкові пам’ятки нашого книжкового зібрання. Сподіваємось, що такі публікації будуть для вас цікаві та корисні! Отже, знайомство з книжковими колекціями Наукової бібліотеки почнемо від початку появи книгодрукування та перших друкованих книжок — інкунабул (від лат. incunabula – колиска, початок) – книг, виданих у Європі з часу винаходу (друкарства) друкарського верстата Йоганном Гутенбергом (Johannes Gutenberg; бл. 1397/1400–1468) у середині XV ст. до 1 січня 1501 р. Пропонуємо вам переглянути зображення наших раритетів з описом у коментарях до них (див. фото) . З більш детальною інформацією про комплекс книжкових колекцій можна ознайомитись на офіційному сайті НБ ОНУ за посиланням: 👉Переглянути імідж-каталог: http://library.onu.edu.ua/cards/2.php?idLetter=117 👉Рекомендуємо погортати сторінки повнотекстового видання бібліотеки про унікальну багатоілюстровану інкунабулу, що зберігається в НБ ОНУ – «Книгу Хронік» Гартмана Шеделя: http://liber.onu.edu.ua/pdf/shedel/shedel.pdf 👉Також у новому довідковому виданні: Книжкові пам'ятки Наукової бібліотеки Одеського національного університету : путівник / ОНУ ім. І. І. Мечникова, Наукова б-ка ; упоряд.: М. В. Алєксєєнко, Г. В. Великодна, О. В. Полевщикова ; авт. передм. І. М. Коваль ; відп. ред. М. О. Подрезова. – Одеса : Одеський нац. ун-т, 2019. – 178 с. : іл. – (Книжкові колекції НБ ОНУ ім. І. І. Мечникова)опонуємо переглянути зображення наших раритетів та детальний описом у коментарях до них (див. фото) . Залишайтесь вдома))) Далі буде… |
Пошук:
![]() ![]() Руслан Весел
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.
![]() ![]() ![]() 28 червня 2025 року в Одеській національній науковій бібліотеці, в рамках публічного освітнього філософського проєкту Доктрина Соліс, за підтримки Одеської обласної Ради Миру та кафедри філософії ОНУ ім. І.І.Мечникова відбудеться лекція-дискусія за участі кандидата історичних наук, доцента ОНУ ім. І.І.Мечникова Вадима Чепіженка «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході».
![]() Останні новини:
17:09 08.07.2025
![]() 16:06 08.07.2025
![]() 15:26 08.07.2025
![]() 14:17 08.07.2025
![]() 13:06 08.07.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.271 |