![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В Одесской области продолжаются ученические олимпиады
16:55 / 30.01.2019
ОДЕССА, 30 ЯНВАРЯ 2019 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Одесской области продолжается III этап ученических олимпиад. Школьники приняли участие в III (областном) этапе еще по четырем предметам: биологии, географии, математики и иностранным языкам. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА. III этап Всеукраинских ученических олимпиад проходит на базе одесских учебных заведений. В составе жюри — ученые и ведущие педагоги региона. Они определяют победителей, которые в итоге войдут в сборную команду Одесской области на финальном (IV) этапе. Улучшить свои знания, а также подготовиться к внешнему независимому тестированию школьники также могут с помощью бесплатной онлайн-платформы BeSmart. Как сообщалось ранее, на сайте размещено 2000 уроков и 20 000 тестов от ведущих педагогов. Интеллектуальные испытания по базовым предметам продлятся до начала марта. |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
18:49 27.03.2026
18:47 27.03.2026
16:42 27.03.2026
16:38 27.03.2026
15:28 27.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.398 |