ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



В Одесі триває будівництво бюветного комплексу на вул. Ак. Сахарова
14:12 / 10.04.2026
В Одесі триває будівництво бюветного комплексу на вул. Ак. Сахарова

ОДЕСА, 10 КВІТНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — У Пересипському районі Одеси триває будівництво бюветного комплексу на вулиці Академіка Сахарова, розпочате наприкінці 2025 року. Наразі ведуться роботи зі зведення технічної будівлі та буріння артезіанської свердловини, яка забезпечить містян якісною питною водою. Завершити проєкт із благоустроєм території планують у другій половині 2026 року.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

В повідомленні міськради сказано:

Наприкінці 2025 року розпочато будівництво бюветного комплексу у Пересипському районі по вул. Ак. Сахарова.

Проєктом будівництва передбачено буріння свердловини, зведення технічної будівлі бюветного комплексу, облаштування розподільчого пункту очищеної питної води, благоустрій та озеленення прилеглої до бюветного комплексу території.

На теперішній час в активній фазі триває будівництво та облаштування технічної будівлі комплексу а також роботи з буріння артезіанської свердловини.

Під час проведення робіт з буріння свердловини будуть проведенні відповідні аналізи та дослідження з метою встановлення найбільш оптимальної глибини свердловини, яка дозволить отримувати достатній для потреб бюветного комплексу дебіт води належної якості.

Роботи планується завершити в III-IV кварталі 2026 року.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
15:48 10.04.2026
15:32 10.04.2026
15:00 10.04.2026
14:57 10.04.2026
13:41 10.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 3.547