![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
“Інфоксводоканал”: через російську атаку ряд мешканців Одещини залишився без води
17:53 / 26.08.2024
ОДЕСА, 26 СЕРПНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Російська повітряна атака стала причиною складної ситуації в енергосистемі Одеської області і перебоїв з постачанням її мешканцям питної води. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі «Інфоксводоканалу». У повідомленні підприємств сказано: ‼️Шановні споживачі! Внаслідок чергової ворожої ракетної атаки наразі залишаються знеструмленими деякі об’єкти “Інфоксводоканалу”. Через це без водопостачання залишаються мешканці ж/м “Слобідка”, с.Нерубайське, с.Усатове, с.Велика Балка, сел.НАТІ. Після відновлення енергоживлення водопостачання буде розпочато у найкоротший час. Також у разі перебоїв в енергопостачанні, можливі короткочасні відключення або обмеження тиску подачі води у різних районах міста. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та обставини, які не залежать від філії “Інфоксводоканал”. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
18:33 16.06.2026
17:52 16.06.2026
17:34 16.06.2026
16:38 16.06.2026
15:40 16.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |