ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Несмотря на непогоду, объекты ЖКХ области работают в штатном режиме», — УЧС ОГА
10:26 / 31.01.2014

ОДЕССА, 31 ЯНВАРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — По данным управления ОГА по вопросам чрезвычайных ситуаций, несмотря на непогоду, объекты жилищно-коммунального хозяйства области работают в штатном режиме, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 31 января, агентству сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

По сообщению пресс-службы, несмотря на непогоду на территории Одесской области, объекты жилищно-коммунального хозяйства области (тепло, водо-канализационные сети и сети газоснабжения) работают в штатном режиме.

На объектах жизнедеятельности населения аварийных ситуаций не произошло.

Аварийно-восстановительные бригады находятся в режиме постоянного дежурства и переведены в режим повышенной готовности к действиям при возникновении чрезвычайных ситуаций и аварий на объектах жизнедеятельности населения.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Відверта і стильна Лєра Мандзюк 24 травня вразить Одесу яскравим «Культурним стендапом»
24 травня о 18.00 у філармонії презентує «Культурний стендап» — нову вражаючу концертну програму, яка подарує всім незабутні години позитиву, спілкування, блискучої імпровізації та найяскравіших вражень.

Останні новини:
10:37 23.05.2026
10:01 23.05.2026
09:58 23.05.2026
09:10 23.05.2026
09:08 23.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013