ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Одесская область находится на 21 месте в Украине по уровню расчетов за энергоносители
14:04 / 22.02.2013

ОДЕССА, 22 ФЕВРАЛЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесская область находится на 21 месте среди регионов Украины по уровню расчетов за энергоносители, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом первый заместитель министра регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства Украины Александр Алипов сообщил сегодня, 22 февраля, на заседании коллегии Одесской ОГА.

«Очень бы хотелось, чтобы Одесская область разобралась с расчетами за энергоносители. Вице-премьер-министр Юрий Бойко поставил жесткую и очень серьезную задачу по расчетам, а Одесская область находится на 21 месте. У вас 53% составляет уровень расчетов по природному газу. Балансовую комиссию по Министерству область не прошла, есть срок до конца месяца, и я хотел бы видеть, каким образом область рассчитается по природному газу. Здесь, Алексей Алексеевич (Одесский городской голова Алексей Костусев. — Ред.), область тянет вниз именно город Одесса. Я знаю полностью ситуацию, но я хотел бы, чтобы вы лично посмотрели, обратили внимание и помогли области подтянуть расчеты за природный газ. Оценка будет даваться в начале марта, у вас есть январь и февраль, чтобы подтянуться», — заявил А. Алипов.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:03 02.01.2026
16:59 02.01.2026
15:34 02.01.2026
13:23 02.01.2026
12:08 02.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.960