![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Протягом доби на Півдні України знищено 18 російських повітряних цілей
11:14 / 16.01.2025
ОДЕСА, 16 СІЧНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію щодо протидії російській активності в повітрі у південних регіонах нашої країни. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Повітряного командування «Південь». У повідомленні командування сказано: У ніч на 16 січня 2025 року протиповітряною обороною півдня України збито 5 ворожих ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників інших типів. Тип ще однієї повітряної цілі, якою ворог атакував Миколаївщину, встановлюється. Упродовж дня, 15 січня 2025 року, знищено шість розвідувальних БпЛА – три «Supercam», два «ZALA» та один «Орлан-10», а також сім ударних дронів «Ланцет». 🇺🇦 Разом до перемоги! Відділення комунікацій повітряного командування «Південь» |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
15:06 19.06.2026
14:20 19.06.2026
13:43 19.06.2026
13:23 19.06.2026
12:41 19.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |