ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ОК «Південь»: оборонці українського Причорномор’я за добу знищили 106 російських окупантів, 3 їх бліндажі та багато техніки
09:59 / 21.11.2024
Збройні Сили

ОДЕСА, 21 ЛИСТОПАДА 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Оперативного командування «Південь» повідомили про обстановку в своїй зоні відповідальності.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться в Телеграм-каналі Оперативного командування ЗСУ «Південь».

У повідомленні ОК «Південь» сказано:

Сили оборони Півдня України продовжують вести контрбатарейну боротьбу, утримувати позиції, нищити ворога та його техніку. За минулу добу ворог втратив 12 артилерійських систем.

Розпочалася 1002-га доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.

Минулої доби ворог здійснив понад 250 ударів по позиціях наших підрозділів та прифронтових населених пунктах. Завдав 4 авіаудари із застосуванням 17 КАБів, з яких більшість на Запорізькому напрямку.

Ворог завдає удари безпілотниками по позиціях Сил оборони України та продовжує дроновий терор проти мирного населення.

Впродовж минулої доби окупанти застосували 230 ударних дронів-камікадзе різних модифікацій, в тому числі типу «Ланцет».

Загарбники не полишають намірів прорвати нашу лінію оборони на декількох напрямках. Так, за минулу добу були зафіксовані 9 спроб штурмів, 6 з яких — на Придніпровському напрямку.

Готується противник до проведення штурмових дій і на інших південних напрямках. Зокрема, не припиняється повітряна та інженерна розвідки на Оріхівському та Гуляйпільському напрямках.

❗️За минулу добу ворожі втрати склали:

- 106 окупантів

- 5 одиниць автотехніки

- 12 артсистем

- 1 міномет

- 1 човен

- 3 одиниці БпЛа типу «Орлан-10» та «Зала»

- 1 наземний дрон

- 3 бліндажі та вогнева позиція.

Слава Україні! 🇺🇦


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:50 15.06.2026
17:13 15.06.2026
17:02 15.06.2026
16:12 15.06.2026
15:16 15.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.022