![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ОК «Південь»: оборонці українського Причорномор’я за добу знищили 76 російських окупантів, їх РСЗВ «Ураган» та багато іншої техніки
14:10 / 30.09.2024
ОДЕСА, 30 ВЕРЕСНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Оперативного командування «Південь» повідомили про обстановку в своїй зоні відповідальності. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться в Телеграм-каналі Оперативного командування ЗСУ «Південь». У повідомленні ОК «Південь» сказано: СИЛАМИ ОБОРОНИ ПІВДНЯ ЗА МИНУЛУ ДОБУ (29.09.2024) ☑ знищено 76 окупантів ☑ знищено 36 одиниць озброєння та військової техніки ☑ відбито 3 ворожих штурми ☑ знищено 7 розвідувальних БпЛА та 10 БпЛА типу «Shahed 136/137» ☑ Уражено 27 бліндажів, місце зберігання пально-мастильних матеріалів, місце зберігання МТЗ, місце пуску БпЛА та 4 місця зберігання боєприпасів. Розпочалась 950-ма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Впродовж минулої доби зафіксовано 3 спроби штурму на Оріхівському напрямку. Ворог, зазнавши відчутних втрат, відійшов. Минулої доби під ворожим вогнем та авіаударами опинився Херсон та близько 20 населених пунктів області. Від дій окупантів 1 людина загинула, ще 12 — дістали поранення. На Миколаївщині ворог атакував FPV-дронами Куцурубську громаду. Інформація про постраждалих уточнюється. На Дніпропетровщині ворог атакував Нікопольщину важкою артилерією, РСЗВ та БпЛА. Потерпали Нікополь, Мирівська, Марганецька та Покровська громади. Росіяни вбили 80-річну жінку. Постраждав чоловік. На Запоріжжі окупанти завдали удари по 10 населених пунктах області. ☑️ ВТРАТИ ВОРОГА Також ворог втратив 36 одиниць озброєння та військової техніки, з них: - 18 одиниць автомобільної та броньованої техніки - 1 реактивну систему залпового вогню «Ураган» - 7 розвідувальних БпЛА - 1 систему радіоелектронної боротьби - 3 гармати - 2 міномети - 1 комплекс відеоспостереження «Муром — М» - 2 мотоцикли - 1 квадроцикл |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні новини:
15:10 21.12.2025
14:09 21.12.2025
13:34 21.12.2025
12:32 21.12.2025
12:20 21.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.561 |