ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ДСНС: за добу на Одещині сталось 34 пожежі
09:43 / 20.10.2023

ОДЕСА, 20 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Одеській області.

У повідомленні рятувальників сказано:

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ДОБУ ⤵️

⏺️ Подій — 41.

⏺️ Пожеж — 34: по місту Одеса — 7, по області — 27.

З них 23 виїзди на загорання сухої рослинності на загальній площі 13,31 Га.

⏺️ Інші події:

1 випадок виявлення вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни:

➖(Білгорд-Дністровський район, за межами села Зоря ) виявлено 1 артснаряд калібру 122 мм. Вилучення та знищення піротехніками ДСНС заплановано 20.10.2023 року.

2 виїзди на дорожньо-транспортні пригоди:

➖(Болградський район, на автошляху Т- 1644, Тарутине — Березине) о 13:45 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участю легкового автомобіля. Внаслідок події постраждав водій та пасажир легковика. Співробітники ДСНС за допомогою гідравлічного інструменту деблокували постраждалих з понівеченої автівки та передали медикам;

➖(Березівський район, Київ-Одеса, біля села Одаї) о 15:25 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участю легкового та вантажного автомобілів. Внаслідок події загинув пасажир легковика, якого за допомогою шанцевого інструменту вилучили співробітники ДСНС.

1 виїзд для допомоги населенню:

➖(Одеський район, місто Чорноморськ) о 18:59 надано допомогу по розпилюванню дерева, яке впало на проїжджу частину дороги та заважало проїзду.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
11:00 21.06.2026
10:44 21.06.2026
10:38 21.06.2026
10:35 21.06.2026
10:10 21.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.010