![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ОК «Південь»: кораблі та підводний човен росіян продовжують тримати загрозу ракетного удару по території України на високому рівні
16:43 / 01.05.2022
ОДЕСА, 01 ТРАВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Речник Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров повідомив про обстановку в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Оперативного командування ЗСУ «Південь». У повідомленні ОК «Південь» сказано: Поточна оперативна обстановка на півдні України: на ранок 01.05.2022 🟦 Протягом ночі наші підрозділи на Херсонщині та Миколаївщині продовжували ведення бойових дій на зайнятих рубежах. 🟨Ворожі підрозділи активних наступальних дій не вели, вочевидь, намагаючись акумулювати сили та відновити техніку, разом з тим, не припиняючи артилерійсько-мінометні обстріли наших позицій. 🟦Ворог продовжує ведення повітряної розвідки за допомогою БПЛА, а наші підрозділи – влучно їх нищити. Черговий «Орлан-10» відмінусовано у рашистів. 🟨 Продовжуючи артилерійсько-мінометні обстріли Миколаївщини ворог влучив у сільськогосподарський склад із добривами. Близько 600 кг добрив вибухнули, виникла пожежа. Рятувальні служби спрацювали оперативно. Хімічної загрози навколишньому середовищу та людям немає. Попередньо, обійшлося без постраждалих. 🟦 На Одещині ворог продовжує відстеження обстановки також із застосуванням блезпілотних розвідників. Влучанням протиповітряної оборони ворожий прилад «Орлан-10» ліквідовано. 🟨 Тим часом в морі зафіксовано активізацію сил ворожого флоту. Після нанесення нами чергового удару по Зміїному, десантними швидкісними катерами типу «Раптор» противник намагався здійснити евакуацію та поповнення особовим складом своїх підрозділів, що лишаються на острові. 🟦 Решта кораблів та підводний човен продовжують тримати загрозу ракетного удару по території України на високому рівні. 🟨 Тож, алгоритм дій при повітряній небезпеці залишається актуальним, уникнення масових скупчень людей – доречно, сприйняття інформації та її перевірка мають бути критичними. 🟦 Дотримуйтеся заходів безпеки, не порушуйте норм та обмежень воєнного стану та комендантської години, пильнуйте і не дозволяйте ворожим силам ввести себе в оману. 🇺🇦 Все буде Україна! 🤝🏻 Разом переможемо! |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:56 17.03.2026
16:57 17.03.2026
16:17 17.03.2026
16:15 17.03.2026
16:01 17.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.348 |