ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Новини
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Новини
Новини
Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію станом на 18:00 від 30 травня 2023 року.
Одеська гандбольна команда завоювала срібні медалі чемпіонату Суперліги.
Представники Херсонської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні.
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей в одеському Центральному парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка пройде фестиваль.
Торгівельні павільйони Промтоварного ринку «7 кілометр» пропонують напередоні Міжнародного дня захисту дітей великий асортимент іграшок.
Одеські спортсмени посіли призові місця на молодіжному чемпіонаті України зі скелелазіння.
Українськими ювенальними прокурорами розпочато кримінальні провадження за фактами варварських обстрілів житлових будинків та інших злочинів російських окупантів, внаслідок яких вже загинули щонайменше 483 дитини.
Представники Військово-Морських Сил Збройних Сил України повідомили про обстановку в Чорному та Азовському морях.
Звернення Президента України Володимира Зеленського до американського народу з нагоди Дня пам’яті 29 травня 2023 року.
Органи державної влади та місцевого самоврядування проведуть заходи з підготовки до оздоровчого сезону в Одесі.
Департамент міського господарства Одеської міської ради опублікував адреси, за якими на сьогодні намічені роботи з благоустрою на дорогах.
Курси обміну валют, встановлені банками на ранок 30 травня, а також актуальні курси обміну на одеській «книжці» і «7 кілометрі».
Представники Херсонської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні.
Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.
Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив про обстановку в регіоні.
Зведення Міністерства оборони України про бойові втрати російських окупантів внаслідок агресії проти нашої країни.
Речник Оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук повідомив про обстановку в регіоні.
Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію щодо наслідків масованого російського повітряного удару по нашій країні.
Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію станом на 06:00 від 30 травня 2023 року.
Вечірнє звернення Президента України Володимира Зеленського до українського народу від 29 травня 2023 року.

Сторінки: ... 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 ...
Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.



© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.227