ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Новини
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Новини
Новини
Голову правління одного з одеських банків підозрюють в ухиленні від сплати понад 102 млн грн податків, передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я».
Напівзруйнований маєток Гавсевича все ж буде відреставровано, передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я».
Торгівельні павільйони Промтоварного ринку «7 кілометр» пропонують значний асортимент дрібниць для прибирання та оновлення.
Прогноз погоди по Одесі та Одеській області на 15-19 серпня від Гідрометцентру Чорного та Азовського морів.
Представники Херсонської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні.
Військовослужбовці Військово-Морських Сил Збройних Сил України продовжують завдавати відчутних втрат російським окупантам.
Українськими ювенальними прокурорами розпочато кримінальні провадження за фактами варварських обстрілів житлових будинків та інших злочинів російських окупантів, внаслідок яких вже загинули щонайменше 502 дитини.
Представники Військово-Морських Сил Збройних Сил України повідомили про обстановку в Чорному та Азовському морях.
Патрульні поліцейські Одеської області опублікували короткий звіт про свою роботу за минулу добу.
За матеріалами Служби безпеки України повідомлено про підозру у встановленні та поширенні злочинного впливу лідеру міжетнічного організованого злочинного угруповання, яке постачало наркотики до виправної колонії.
Департамент міського господарства Одеської міської ради опублікував адреси, за якими на сьогодні намічені роботи з благоустрою на дорогах та тротуарах.
Курси обміну валют, встановлені банками на ранок 16 серпня, а також актуальні курси обміну на одеській «книжці» і «7 кілометрі».
Представники Херсонської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні.
Збройні Сили України розповіли про проміжні результати ведення ними наступальної операції.
Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив про обстановку в регіоні.
Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.
Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив про обстановку в регіоні.
Зведення Міністерства оборони України про бойові втрати російських окупантів внаслідок агресії проти нашої країни.
Речник Оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук повідомив про обстановку в регіоні.
Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію станом на 06:00 від 16 серпня 2023 року.

Сторінки: ... 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 ...
Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.



© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.175