ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Новини
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Новини
Новини
Звернення Президента України Володимира Зеленського від 17 листопада 2024 року.
Російські повітряні атаки стали причиною складної ситуації в енергосистемі Одеської області.
Представники Одеської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні.
Рішення Одеської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Російські повітряні атаки стали причиною складної ситуації в енергосистемі Одеської області.
За процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 КК України).
Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.
Російські повітряні атаки стали причиною складної ситуації в енергосистемі Одеської області.
Представники Повітряних Сил Збройних Сил України повідомили подробиці відбиття російського нічного повітряного удару по нашій країні.
Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.
Після масованої російської терористичної атаки у Одеській міській раді відбувається екстрене засідання комісії ТЕБ і НС.
Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив про обстановку в регіоні.
Представники Оперативного командування «Південь» повідомили про обстановку в своїй зоні відповідальності.
Повідомлення Президента України Володимира Зеленського щодо російської повітряної терористичної атаки 17 листопада 2024 року.
Представники Херсонської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні.
Зведення Генерального штабу Збройних Сил України про бойові втрати російських окупантів внаслідок агресії проти нашої країни.
Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив про обстановку в регіоні.
Російські повітряні атаки стали причиною складної ситуації в енергосистемі Одеської області.
Збройні Сили України повідомили про зміни оперативної ситуації за останню добу.
Звернення Президента України Володимира Зеленського від 16 листопада 2024 року.

Сторінки: ... 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 ...
Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.



© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.095