ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Новини
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Новини
Новини
Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено житлові будинки та об’єкти соціальної сфери. На місцях працюють оперативні штаби й комунальні служби, триває ліквідація наслідків атаки та прийом заяв від мешканців.
Курси обміну валют, встановлені банками на ранок 13 січня, а також актуальні курси обміну на одеській «книжці» і «7 кілометрі».
Внаслідок нічної ворожої атаки в Одесі зазнали суттєвих пошкоджень два енергетичні об’єкти ДТЕК. Через обстріли без електропостачання залишаються близько 47 тисяч родин. Руйнування значні, відновлювальні роботи тривають — енергетики докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше повернути світло в кожну оселю.
Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію щодо протидії російській активності в повітрі у південних регіонах нашої країни.
Представники Повітряних Сил Збройних Сил України повідомили подробиці відбиття російського нічного повітряного удару по нашій країні.
Представники Херсонської обласної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні.
Зведення Генерального штабу Збройних Сил України про бойові втрати російських окупантів внаслідок агресії проти нашої країни.
Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив про обстановку в регіоні.
Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області оприлюднили інформацію про реагування на надзвичайні події минулої доби.
Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив про обстановку в регіоні.
Збройні Сили України повідомили про зміни оперативної ситуації за останню добу.
Звернення Президента України Володимира Зеленського від 12 січня 2026 року.
Щороку 13 січня у світі відзначають День боротьби з депресією, покликаний нагадати: піклування про ментальне здоров’я є таким самим важливим, як і про фізичне. Цього дня в медичних закладах Одеси для дорослих і дітей проведуть спеціальний День обізнаності, під час якого можна безоплатно отримати консультації лікарів і фахівців з психологічної допомоги та дізнатися більше про підтримку власного емоційного стану.
11 січня на території Меморіалу героїчної оборони Одеси «411-та берегова батарея» відбувся забіг на витривалість, що об’єднав прихильників бігу попри складні погодні умови. Учасники змагалися у подоланні максимальної дистанції протягом 3 та 6 годин, демонструючи витримку, силу характеру та справжній спортивний дух.
Протягом січня-грудня 2025 року в Одеській області сплачено до місцевих бюджетів 27,1 мільярда гривень різних податків та зборів.
У ряді одеських будинків 12 січня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Готується суд над колишніми посадовцями КЕВ м. Миколаєва, обвинувачуваними у розтраті понад 1,3 млн грн на закупівлі дров для ЗСУ.
Працівники Державного бюро розслідувань повідомили очільника лісгоспу з Миколаївської області про підозру в тому, що він замість відродження лісу засівав землі пшеницею.
Прогноз погоди по Одесі та Одеській області на 12 — 17 січня від Гідрометцентру Чорного та Азовського морів.
Наші Захисники з 28 окремої механізованої бригади Збройних Сил України знищили велику кількість російських окупантів.

Сторінки: ... 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 ...
Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.



© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.067