![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
По Одещині знову оголошено штормове попередження
![]() 13:37 / 13.06.2025
ОДЕСА, 13 ЧЕРВНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Прогноз погоди по Одесі та Одеській області на 13-18 червня від Гідрометцентру Чорного та Азовського морів. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради. В повідомленні міськради сказано: Штормове попередження: найближчу 1-2 години 13 червня по Одесі та області очікується північно-західний вітер 15-17 м/с, збережеться до кінця дня У зв'язку з погіршенням погодних умов одеська мерія звертається до одеситів і гостей міста з проханням бути пильними, максимально обмежити переміщення та поїздки, особливо літніх осіб, дітей і вагітних жінок. Прохання не залишати транспортні засоби під деревами та лініями електропередач, обережно пересуватися під деревами – внаслідок сильного поривчастого вітру можливе падіння гілок і кабелів. Через шторм у Чорному морі посилюється мінна небезпека. Є висока ймовірність зриву морських мін з якорів та прибиття до берега, а також їхнє дрейфування вздовж узбережжя. Вкотре звертаємо увагу одеситів і гостей регіону, що небезпека знаходження в пляжній зоні є надто високою. І цілком імовірним є неконтрольований підрив міни, особливо в штормову погоду. У разі виявлення морської міни (мін) або предметів, схожих на них, у жодному разі їх не можна чіпати. Необхідно невідкладно повідомляти за номером 102. * * * Цілодобова медична швидка допомога — 103 Патрульна служба МВС України в Одесі — 102 Оперативний міський центр «Швидка комунальна допомога» – 15-01 *** Прогноз погоди від 21 год. 13 червня 2025 р. до 21 год. 14 червня 2025 р. по м. Одесі Мінлива хмарність. Вдень короткочасний дощ. Вітер північно-західний, 9-14 м/с. Температура вночі 14-16°С, вдень 21-23°С. Температура морської води 17-18°С. по Одеській області Мінлива хмарність. Вдень короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер північно-західний, 9-14 м/с. Температура вночі 11-16°С, вдень 20-25°С. На автошляхах області видимість добра. 15-16 червня Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 11-16°С, вдень 22-27°С. 17-18 червня Місцями короткочасний дощ. Температура вночі 13-18°С, вдень 25-30°С. |
Пошук:
![]() ![]() Руслан Весел
Жага до перемоги у спортсменів Одеської області завжди була потужною. Тому, незважаючи на важкі часи, спричинені російською агресією проти України, представники нашого регіону продовжують здобувати спортивні вершини.
![]() ![]() ![]() 28 червня 2025 року в Одеській національній науковій бібліотеці, в рамках публічного освітнього філософського проєкту Доктрина Соліс, за підтримки Одеської обласної Ради Миру та кафедри філософії ОНУ ім. І.І.Мечникова відбудеться лекція-дискусія за участі кандидата історичних наук, доцента ОНУ ім. І.І.Мечникова Вадима Чепіженка «Злочини, слідство та покарання на середньовічному Заході».
![]() Останні новини:
14:13 03.07.2025
![]() 13:03 03.07.2025
![]() 12:52 03.07.2025
![]() 12:19 03.07.2025
![]() 11:04 03.07.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 2.150 |