ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Рух транспорту на трасі М-15 біля Сарати буде перекритий для проведення ремонтних робіт
13:45 / 07.12.2022

ОДЕСА, 07 ГРУДНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Біля смт. Сарата буде перекритий руху через залізничний переїзд на автомобльній дорозі загального користування державного значення М-15.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили у Службі автомобільних доріг в Одеській області.

Як раніше повідомляли, з 23:00 6 грудня до 05:00 12 грудня на дорозі М-15 Одеса – Рені (на м.Бухарест), км 118+300 (біля смт. Сарата) виконуються аварійно-ремонтні роботи на залізничному переїзді.

Для виконання повного комплексу робіт, рух на даній ділянці дороги буде перекрито повністю у період з 21:00 9 грудня по 06:00 12 грудня.

На час проведення робіт, об'їзд буде здійснюватися через дорогу місцевого значення О162235 та територіального значення Т-16-43, за маршрутом с.Ярославка та с.Кулевча в обох напрямках (на м.Ізмаїл та на м.Одеса). Цей маршрут об‘їзду — найкоротший та має задовільний стан дорожнього покриття.

Силами патрульної поліції буде надано допомогу у місцях об’їздів, для додаткового інформування та перенаправлення руху транспортного потоку. Учасників дорожнього руху буде проінформовано про маршрут об’їзду за допомогою дорожніх знаків.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:44 23.06.2026
17:13 23.06.2026
16:22 23.06.2026
16:05 23.06.2026
16:02 23.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.019