ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Дополнительный вагон включен в состав поезда «Одесса — Львов» на конец августа
10:31 / 19.08.2013

ОДЕССА, 19 АВГУСТА 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — «Укразализныця» включила дополнительный вагон в состав поезда «Одесса — Львов» на конец августа, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 19 августа, в пресс-центре Государственной администрации железнодорожного транспорта Украины «Укразализныця».

Как отметили в пресс-центре, для обеспечения повышенного спроса пассажиров на поездки железнодорожным транспортом «Укрзализныця» на даты повышенного спроса дополнительно включила один вагон в состав поезда №228 «Одесса — Львов» отправлением из Одессы — 26, 28, 30 августа, из Львова — 27, 29, 31 августа.

«Железные дороги постоянно осуществляют анализ спроса пассажиров на перевозку железнодорожным транспортом и проводят работу по обеспечению этих перевозок.

Ежедневно «Укрзализныця» осуществляет мониторинг пассажиропотока и спроса пассажиров, и проводит работу относительно включения дополнительных вагонов к поездам, которые имеют наибольший спрос, а также находит резервы для назначения дополнительных поездов к местам отдыха и обратно на отдельные даты повышенного спроса», — добавили в пресс-центре.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
17:31 27.02.2026
16:28 27.02.2026
15:39 27.02.2026
15:09 27.02.2026
14:29 27.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.042