![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Почти 183 миллиона пассажиров перевез пасавтотранспорт области в январе-ноябре
11:11 / 19.12.2006
ОДЕССА, 19 ДЕКАБРЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Услугами автомобильного пассажирского транспорта в Одесской области за 11 месяцев этого года воспользовались 182 млн. 988 тыс. 200 пассажиров, что примерно на 5% меньше, чем за аналогичный период прошлого года, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня, 19 декабря, на пресс-конференции сообщил начальник Управления морехозяйственного комплекса, транспорта и связи Одесской областной государственной администрации Александр Голокоз. По его словам, основная часть пассажирских перевозок (98%) в регионе приходится на маршрутные перевозки. При этом автобусами предприятий, зарегистрированных в Одессе, перевезено 74% пассажиров. А. Голокоз сообщил, что среднее расстояние, на которое перевозили одного пассажира, составляет для городского сообщения – 14,3 км, пригородного – 21,6 км, межгородского – 65,5 км, международного – 462,3 км. Начальник управления отметил, что основной причиной падения пассажирских перевозок являются неблагоприятные погодные условия, сложившиеся в начале этого года, когда большинство автовокзалов стояли пустыми. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
12:23 03.03.2026
12:21 03.03.2026
11:30 03.03.2026
11:05 03.03.2026
10:57 03.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.024 |