ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



За I полугодие 2006 года водители маршрутных автобусов и микроавтобусов совершили 6303 нарушений
11:59 / 14.07.2006

ОДЕССА, 14 ИЮЛЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – За I полугодие 2006 г. водители автобусов и микроавтобусов, работающих в сфере перевозки пассажиров в Одессе, совершили 6303 нарушений правил дорожного движения. Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом на заседание Политического консультативного совета при городском голове, которое состоялось 13 июля, сообщил заместитель начальника управления ГАИ Главного управления МВД в Одесской области Анатолий Карпенко.

Наиболее частыми, по данным областной ГАИ, были нарушения правил проезда перекрестков, правил обгона, превышение скорости движения.

По вине водителей транспортных средств, которые осуществляют перевозку пассажиров по маршрутам г. Одессы, совершено 18 дорожно-транспортных происшествий, в которых 1 человек погиб, 21 человек получил травмы.

По информации областной ГАИ, 4 предприятия-перевозчика были лишены лицензий на право оказания услуг по перевозке пассажиров, еще 11 представлений на лишение лицензий направлено в территориальное подразделение Глававтоинспекции по автомобильному транспорту.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
12:23 03.03.2026
12:21 03.03.2026
11:30 03.03.2026
11:05 03.03.2026
10:57 03.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.045